Sıkça Sorulan Sorular

ÜYELİK

Kozmobayi.com'a neden üye olmalıyım? Üyelik Avantajları nelerdir?

Kozmobayi.com ’a üye olarak sadece üyelerimize sunduğumuz avantajlardan anında yararlanmaya başlayabilirsiniz. Ürün ve fiyat kampanyalarından, promosyonlardan ilk haberdar olan kozmobayi.com üyeleri tüm bu özel avantajlardan yararlanabilmektedir.

1-Nasıl üye olabilirim ?

Kozmobayi.com adresine girip “Bayi Üyelik” butonuna tıklayıp üye olabilirsiniz.

2-Nasıl üye girişi yapabilirim?

Kozmobayi.com adresine girip “Üye Giriş” butonuna tıklayıp giriş yapabilirsiniz.

Kozmobayi.com 'da Fiyat Avantajları Var Mıdır?

Kozmobayi.com 'da alışverişe sunulan ürünlerde fiyat avantajı , fırsat ve kampanya seçeneklerinden tüm üyeler yararlanabilmektedir.

 

ÖDEME ŞEKİLLERİ

1- Kozmobayi.com adresinden , ürün satın alırken hangi şekilde ödeme yapabilirim?

Kozmobayi.com adresimize üye girişi yapıp ürün siparişi talep eden müşterilerimiz 2 ayrı şekilde ödeme yapabilirler.

  • Kredi Kartı ile Online Ödeme
  • Havale ile Ödeme
    • 2 iş günü içinde ödemesi yapılmayan siparişler otomatik olarak iptal edilir.

 

2-Kredi Kartı ile ödemelerde taksitli alışveriş yapabilir miyim?

Ticari kredi kartları ile tüm kategorilerdeki ürünlere taksitli ödeme yapabilirsiniz.

 

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

1-Kişisel bilgilerim ve kredi kartı bilgilerim başkaları tarafından görülebilir mi?

Kişisel bilgileriniz, kozmobayi.com tarafından size daha iyi hizmet sunmak amacı ile veri tabanımızda gizlenmektedir.  Alışveriş işleminiz sırasında doldurduğunuz formlar ve ödemeyle ilgili ilettiğiniz detaylar, bilgiler (kredi kartı vb.) SSL teknolojisi ile şifrelenip, kozmobayi.com sistemleri tarafından otomatik olarak anlaşmalı bankalara iletilir ve provizyon alınır. Kozmobayi.com yetkilileri dahil kredi kartı bilgilerinize sizden ve bankanızdan başka kimse erişemez. Kredi kartınızda yer alan kişisel bilgileriniz bilgisayarınızdan kozmobayi.com sitesine gönderilirken SSL güvenlik sistemi yardımıyla %100 güvenlik altına alınır.

2-SSL nedir?

Kozmobayi.com’da girdiğiniz tüm verilerin gizliliği ve bütünlüğü SSL (Secure Sockets Layer) şifreleme teknolojisiyle sağlanmaktadır. Kozmobayi.com sanal mağaza işlemlerinin yürütüldüğü sunucu

(Server) bilgisayarlar ve diğer çevre donanımlar güvenlik duvarlarına (Firewall) ve network güvenlik sistemlerine sahiptir. SSL (Secure Socket Layer) network üzerindeki bilgi transferi sırasında güvenlik ve gizliliğin sağlanması amacıyla geliştirilmiş bir güvenlik protokolüdür ve günümüzdeki tüm tarayıcı programlar (Mozilla, Internet Explorer vs.) tarafından desteklenmektedir. Tarayıcı programlar SSL bağlantısı gereken durumlarda otomatik olarak işlemlerini yaparlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin gizliliği ve bütünlüğü korunur.

3-Kozmobayi.com güvenli mi?

Kozmobayi.com’da sipariş öncesi ve sonrası vermiş olduğunuz tüm bilgiler %100 güvenlik altındadır. Kozmobayi.com’dan kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır. Bütün bilgilerinizin güvenliğini korumak için 128 bit SSL Sertifikası kullanılmaktadır.Sipariş vermiş olduğunuz ürünler, belirtilen süreler içerisinde teslimat adresinize ulaştırılır.Sipariş takip ekranından ve eğer bir gecikme ya da sorun var ise size göndereceğimiz maillerden siparişinizin durumu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

4-Kozmobayi.com hızlı mı?

Kozmobayi.com sitesi oldukça hızlı ve kullanımı basittir. Kaliteli bir tasarıma sahip olup, konusunda uzman kişiler ile çalışılmıştır.Site içindeki tüm ürünler detaylı biçimde anlatılmıştır.

HIZLI TESLİMAT

1- Kozmobayi.com'dan siparişimi verdim, ne zaman teslim edilir?

Siparişleriniz, banka ve finans onayı alındıktan sonra İstanbul, İzmir ve Ankara illeri ertesi gün , diğer iller en geç 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde teslim edilir.Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.                                                                                      

GÜVENLİ PAKETLEME

Kozmobayi.com üzerinden verilen siparişlerinizin onaylanması ile birlikte paketlenme ve sevkiyat süresi başlar.

 Siparişleriniz bize ulaşır ulaşmaz faturalandırılır ve ürünleriniz tüm kontrolleri yapıldıktan sonra kargo taşıması sırasında zarar görmeyecek şekilde paketlenir.

Ürünlerin kargoda zarar görmemesi için orijinal ambalajları dışında koli, strafor köpük, balonlu naylon vb. paketleme malzemeleri ile  paketleme işlemi yapılmaktadır.

ÇAĞRI MERKEZİ

Çağrı Merkezimiz Hafta içi 09:00 – 18:00 arasında hizmet vermektedir. Her türlü soru ve görüşleriniz için 0850 650 35 50 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.