Teslimat Koşulları

TESLİMAT KOŞULLARI

Siparişleriniz; anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi tarafından KOZMOKLINIK KOZMETIK VE MED. ÜR. PAZ. TIC. A.Ş. garantisi ile size teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünler bir teyid e-postası ile tarafınıza bildirilecektir.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Kargo Şirketi teslimat adresinin KOZMOKLINIK KOZMETIK VE MED. ÜR. PAZ. TIC. A.Ş. ye uzaklığına göre 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından  teslim edilecektir.

Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

KOZMOKLINIK KOZMETIK VE MED. ÜR. PAZ. TIC. A.Ş Kozmetik Sanal Mağazası online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanıması ve ürünler stoklarla sınırlı olması sebebiyle, tüketicile aynı ürünü alması söz konusuolabilmektedir. Bu durumda;

  • Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır.
  • Ürün bu tarihler arasında tüketiciye teslim edilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Sitemizde satılan ürünler üretici firmaların garantisi altındadır. Satın alacağınız ürün ve hizmetlerin garanti koşulları satın aldığınız ürün ve hizmetlerin türüne göre değişiklik göstermektedir.

Ürünü teslim alırken paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer ürün yanlış ise ya da üründe herhangi bir hasar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü geri gönderiniz. Ürünü teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

Cayma hakkını kullanarak iade etmek istediğiniz ürün/ ürünlerin kargo ücreti teslimden itibaren ilk 7 gün içerisinde şirketimiz tarafından karşılanacaktır.Ürünü iade etmeden önce tarafımıza mutlaka bilgi verilmesi gerekmektedir

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.