Arm Hammer 3 Tona Kadar Beyazlatıcı Diş Macunu - Advance White 75 Ml

Ürün Kodu : AH.01.PER.001

Bu ürün şu an satılmamaktadır.

Ürün fiyatlarını görebilmek için Lütfen bayi girişi yapınız

Kar Marjı %67
{%URUN_PIYASAFIYAT_KDV_DAHIL_YTL%} TL Üyelere Özel TL

 

Ürün Bilgileri

Dişleri 3 tona kadar güvenle beyazlattığı klinik çalışmalarla kanıtlanmıştır.* Karbonat ve Mikro-Parlatıcı Kristaller içeren özel formülü sayesinde dişleri 3 tona kadar  güvenle beyazlatmaya yardımcı olur. Sigara, kahve, çay, kırmızı şarap gibi maddelerin dişlerde bıraktığı lekeleri çıkarmayı destekler. Diş yüzeyini hassas biçimde ve derinlemesine temizlemeye, uzun süreli taze bir nefes sağlamaya yardımcı olur.
*Test sonucu günde iki kez fırçalama ile elde edilmiştir. (Forsyth Haziran,1999)

Arm&Hammer Farkı
Arm&Hammer, 1846 yılında kurulan ve 174 yıllık tecrübesiyle birçok alanda geliştirdiği ürünlerle tüketicisinin hayatını değiştiren Church&Dwight güvencesiyle üretilmektedir. Özel olarak formüle edilmiş diş macunlarımızın hepsinde doğal içerik olan karbonat kullanılmaktadır. Arm&Hammer, hassas formülü sayesinde dişlerde etkili bir beyazlık sağlayamaya ve ağız kokusunu azaltmaya yardımcı olmaktadır.


Kullanım Şekli

Dişlerinizi günde en az iki kez veya diş doktorunuzun tavsiye ettiği sıklıkta fırçalayınız ve ağzınızı bol su ile çalkalayınız. Günlük kullanıma uygundur.


Uyarılar

Yutmayınız. 6 yaş ve daha küçük çocuklarda: yutmayı en aza indirgemek amacıyla fırçanın üzerine bezelye büyüklüğünde sürülmelidir. Diğer yollardan florür alınması durumunda bir diş hekimine veya doktora danışınız. Sodyum Florür içerir (1450 ppm F).

*Test sonucu günde iki kez fırçalama ile elde edilmiştir. (Forsyth Haziran,1999)

 

Boyut 

75 ml

 

İlgili Ürünler

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Alışveriş Sepetim