Ücretsiz Kargo

Canlandırıcı & Yenileyici Tanışma ve Seyahat Kiti

Ürün Kodu : MR.01.PER.046

Bu ürün şu an satılmamaktadır.

Ürün fiyatlarını görebilmek için Lütfen bayi girişi yapınız

Kar Marjı %55
{%URUN_PIYASAFIYAT_KDV_DAHIL_YTL%} TL Üyelere Özel TL

Canlandırıcı & Yenileyici Tanışma ve Seyahat Kiti

Kırışıklık karşıtı ve güçlü leke önleyici aydınlatıcılarla özel olarak tasarlanmış bu set cilde hızla eski formunu ve gençliğini geri kazandırmaya yardımcı olur.

AHA/BHA Soyucu Etkili Yüz Temizleme Peelingi 60ML

İçerdiği Laktik Asit, Glikolik Asit ve Salisilik Asit ile tahrişe neden olmadan cildi ölü hücrelerden arındırır.

Kullanım Şekli: Haftada 2-3 kez ıslak cilde hassas bir biçimde masaj yaparak uygulayınız. Ilık su ile durulayıp kurulayınız. Etkili bir bakım için devamında Murad tonik ve onarıcı kullanılması önerilmektedir.

Hızlı Etkili Leke Önleyici Bakım Serumu 10ML

İçeriğindeki Murad’a özel patentli Resorsinol Teknolojisi ile koyu lekelerin ve ton farklılıklarının görünümünün yoğunluğunu gözle görülür şekilde azaltmaya yardımcı olur. Her yaşta tüm cilt tipleri için uygun formülü ile henüz yüzeye ulaşmamış lekelerin görünür hale gelmesini engeller. Daha aydınlık, daha eşit bir cilt için hücre yenilenme döngüsünü destekler.

Kullanım Şekli: Her sabah ve akşam cildi temizledikten sonra yüz, boyun ve dekolte bölgesine masaj yaparak uygulayınız. Gündüz üzerine güneş koruma faktörü içeren bir Murad nemlendirici kullanınız.

Cilt Yenileyici Retinol Göz Serumu 5ML

Patentli Retinol Tri-Active Teknolojisi ile göz çevresindeki yaşlanma belirtilerini, kaz ayağı çizgilerini ve koyu renk halkaların görünümünü gözle görülür biçimde azaltmayı destekler.

Kullanım Şekli: Göz kapağı da dahil olmak üzere göz çevresine hafif tampon hareketlerle uygulayınız. Bir pompa ürün 2 göz çevresi için yeterlidir. Etkili bir bakım için devamında Murad göz nemlendiricisi kullanılması önerilmektedir.

Uzun Süre Etkili Ultra Güçlü Nemlendirici 7,5ML

İçerdiği yoğun Hyaluronik Asit ile her yaşta tüm cilt tiplerine nem vermeye yardımcı olurken daha dolgun görünmesini sağlar. Hafif yapısı ile cildi onarmayı destekler. Hindistan Cevizi Özü ile nemi cilde hapsederek cildin daha yumuşak olmasına ve canlı görünmesine yardımcı olur.

Kullanım Şekli: Temizleme ve tonikleme işleminin ardından cildinize ince bir tabaka halinde uygulayınız. Etkili bir bakım için öncesinde Murad onarıcı kullanılması önerilmektedir.

Alışveriş Sepetim