John Frieda Frizz Ease Miraculous Recovery Şampuan + Saç Kremi Seyahat Boy 50 Ml

Ürün Kodu : PKT.JF.01.TDL.005

Bu ürün şu an satılmamaktadır.

Ürün fiyatlarını görebilmek için Lütfen bayi girişi yapınız

Kar Marjı %NAN
{%URUN_PIYASAFIYAT_KDV_DAHIL_YTL%} TL Üyelere Özel TL

John Frieda Frizz Ease Miraculous Recovery Şampuan -

• Kuru ve hasar görmüş saçların görünümünü ve dokusunu onarmaya yardımcı olur; gözle görünür şekilde yumuşak ve pürüzsüz saçlar için saçın elektriklenme ve kabarmaya karşı doğal direncini artırmayı destekler.
• İçerdiği Amino Onarım Kompleksi sayesinde başa çıkılamayan, elektriklenen ve kabaran saçlar mazide kalır. Ayrıca hızlı nemlendirme özelliği ile tek kullanımda bile saç yüzeyindeki hasarı %75 oranında iyileştirmeyi desteklerken, saçın 3 kat daha yumuşak ve pürüzsüz hale gelmesine yardımcı olur.
• Uzmanlar tarafından özellikle orta kalınlıkta ve dalgalı-bukleli saçlar için geliştirilmiştir; ancak boyalı saçlar dahil tüm elektriklenen ve kabaran saçlar için uygundur.
• Kuru ve Yıpranmış Saçlar İçin

John Frieda Frizz Ease Miraculous Recovery Conditioner Kabarık ve Hasar Görmüş Saçlar İçin Bakım Kremi

Ürün Özellikleri:

- Saçları yeniden onarmaya ve yapılandırmaya yardımcı bakım kremidir.

- Sağlıklı saçlar için esneklik sağlamaya çalışır.

- Saçlardaki elektriklenme ve kabarmaları gidermek için saç kremi kullanabilir. Saçları elektriklenmelere karşı korumaya; pürüzsüz ve parlak saçlar sunmaya yardım eder. Saç kremi kabaran saçı yatıştırır, kolayca şekil almasına yardımcı olur.

- John Frieda Frizz Ease Miraculous Recovery Conditioner; saçın elektriklenme ve kabarmaya karşı doğal direncini artırmayı destekler.

- Parlak, canlı, yumuşak, bakımlı ve gür saçlar her zaman herkesin hayali olmuştur. Düzenli bakım yaparak; saçlarda sağlıklı ışıltıya, yumuşaklığa ve ipeksi dokunuşa kavuşabilirsiniz.

- Saçlardaki elektriklenmeyi azaltarak saçların daha dolgun ve hacimli olmasına destek olacak bir saç kremidir.

- Saçın daha kolay taranmasını sağlar ve taramadan kaynaklı kırılmaların önüne geçmeye çalışır.

- John Frieda Frizz Ease Miraculous Recovery Conditioner; saçlarda ağırlaştırma yapmadan dolgunluk kazandırarak, beslemeye yardım eder.

- Saçı dış etkenlere ve elektriklenmelere karşı korumaya yardımcı olur.

- Saçlarınızın daha sağlıklı bir yapıya kavuşmasını sağlamaya yardımcı olabilir.

- John Frieda ürünleri dünya da tanınmış ünlüler, güzellik uzmanlarının kullandığı markadır. John Frieda saç rengine ve ihtiyacına özel bakım ürünleri ile dünyada beğenilerek tercih edilen markalardandır.

- Saçların hafif ve yumuşak bir dokuya sahip olmasında yardımcı olurken, saçlara sağladığı hacimli görünümü uzun süre korumaya çalışır.  Kullanım sıklığı: Günlük bakım

kullanım şekli: Frizz Ease Miraculous Recovery Mucizevi Onarım Şampuan ile yıkadığınız saçlarınızı duruladıktan sonra saç kremini kökten uca saçlarınıza uygulayınız. Ardından iyice durulayınız. Boyalı saçlar için uygundur.

İlgili Ürünler

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Alışveriş Sepetim