Ücretsiz Kargo

Retinal Resculpt Overnight Treatment - Retinal İçeren Yenileyici Mucize Gece Serumu 30 ML

Ürün Kodu : MR.01.PER.045

Bu ürün şu an satılmamaktadır.

Ürün fiyatlarını görebilmek için Lütfen bayi girişi yapınız

Kar Marjı %55
{%URUN_PIYASAFIYAT_KDV_DAHIL_YTL%} TL Üyelere Özel TL

A vitamini açısından en etkili formlardan biri olan Retinal; geliştirilmiş stabilite ve cildin derinliklerine nüfuz etmesini sağlamak amacıyla özel bir iletim sisteminde kapsüllenmiştir. Bu sayede serbest retinale göre %2,5 kat daha etkili olmasına rağmen cilde karşı oldukça naziktir.

Kapsüllenmiş Retinal: Yüz ve boyun bölgesinde etkili bir şekilde sıkılaşma ve toparlanma sağlarken serbest retinale göre cilde 2,5 kat daha etkili bir şekilde nüfuz ederek genç görünümü geri kazandırır.
Kanguru Pençesi Çiçeği Özütü: Hücre yenilenmesini sağlayan yağ asitleri içerir. Cildin daha derin katmanlarındaki fibroblastları harekete geçirerek ince çizgi ve kırışıklıkları gidermeye yardımcı olur, cildin metabolizmasını hızlandırır ve daha sıkı, dolgun bir cilt görünümü sağlar.
Zeytin, Yulaf Beta Glukan ve Alfa Glukan: Birlikte çalışarak cildin elastikiyetini destekler, nem düzeyini artırır ve cilt bariyerini yeniden oluşturur.

Kullanım Şekli: Gece yatmadan yüz ve boyuna eşit şekilde masaj yaparak uygulayınız. Hassasiyet oluşması durumunda kullanım sıklığınızı azaltınız.

İlgili Ürünler

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Alışveriş Sepetim