Vegan Collagen Eye Serum - Kollajen Göz Serumu 10 ML

Ürün Kodu : LM.01.PER.029

Bu ürün şu an satılmamaktadır.

Ürün fiyatlarını görebilmek için Lütfen bayi girişi yapınız

Kar Marjı %67
{%URUN_PIYASAFIYAT_KDV_DAHIL_YTL%} TL Üyelere Özel TL

Vegan Kollajen Göz Serumu, göz altı bölgesini pürüzsüzleştirmeye ve cildin canlılığını geri kazanmasına yardımcı olur. İskandinav Kırmızı Yaban Mersini Suyu, üç tür Hyaluronik Asit ve Vegan Kollajen ile formüle edilen bu hafif serumun genç görünen, elastik bir cilt için yoğun bir şekilde nemlendirmeye, ince çizgileri ve kırışıklıkları azaltmaya yardımcı olduğu klinik olarak kanıtlanmıştır. Soğutma etkili metal aplikatörü, canlandırıcı bir göz çevresi masajı sağlar.
Vegan Kollajen Göz Serumu'nun 4 haftada cildin %17 daha sıkı ve daha elastik görünmesini sağladığı ve ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azalttığı klinik olarak kanıtlanmıştır.                                      
4 Haftalık Klinik Çalışma Sonrası; Kullananların %100'ü cildin esnekliğinin geri kazanıldığını ve cildinin daha pürüzsüz göründüğünü, %94'ü ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünün azaldığını,
%91'i cildinin daha canlı göründüğünü kabul etmiştir.

Kullanım Şekli: Sabah ve akşam masaj aplikatörü ile temiz göz çevrenize az miktarda uygulayınız ve ürünü parmağınızla tampon hareketi uygulayarak cildinize yediriniz. Bu ürünü dudak çevrenizde de kullanabilirsiniz.

 

İlgili Ürünler

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Alışveriş Sepetim